درباره شرکت

کمپانی
_

ما که هستیم ؟

درباره تابلوسازی ندافیان

تابلوسازی ندافیان در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تابلو سازی آغاز نمود.
این شرکت با بهره گیری از دانش مهندسی و تجربه عـملی نیروهای متــخصص در بحث فنی و اجرایــی در بیــش از یک دهه فعالیت توانـسته است رزومه چشمگیری را به نمایش بگذارد.. هم اکنون این تابلوسازی با بیش از ۲۰۰ مشتری ثابت و فــعال به یـــکی از بزرگـترین شرکت های تابلوسازی و اجرای نمای ساختمان در یزد بدل گردیده است. تبلوسازی ندافیان تا به حال با مجموعه های بزرگی از قبیل بانک ها ، مراکز اداری ، تجـــاری و ارگانها همکاری و قراردادهایی را به ثبت رسانده که تمامی قراردادها در رزومه شرکت موجود می باشد و تــصاویر پروژه دراختیار تمامی مشـتریان و مراکز بازرسـی و سنجشی در کشـــــور قرار داده شده است تا بتوانــــیم اعتماد شما مشـــــتریان عــــــزیز را جلب نماییم.
از مزایای کار با تابلوسازی ندافیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای ۳ ســــال بیـــــمه نامه کیــــــفیت محصول و اجـرا
  • مهندسین مجرب در سـاخت و اجرای پروژه هـا با نمــــونه کار
  • توان مالی ، فنی و اجـرائی بالا در انجــــام پـروژه هایـی بزرگ
  • دپـــوی بالای محــصولات در انبار و کارگــاه هــــای شرکت

محمد پورنداف

مدیر و موسس مجموعه تابلوسازی ندافیان

چرا ما ؟
_

چرا انتخاب ما ؟

دلایل انتخاب تابلوسازی ندافیان

تابلوسازی ندافیان در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تابلو سازی آغاز نمود.این شرکت با بهره گیری از دانش مهندسی و تجربه عـملی نیروهای متــخصص در بحث فنی و اجرایــی در بیــش از یک دهه فعالیت توانـسته است رزومه چشمگیری را به نمایش بگذارد.

92%

شرایط پرداخت آسان

97%

بهترین کیفیت

89%

سرعت تحویل

100%

خلاقیت و نوآوری

تابلوسازی ندافیان یکی از بهترین و مجهزترین تابلوسازی ها در یزد می باشد.یکی از اصلی ترین و شایع ترین دلایل عدم موفقیت و توسعه، یا نداشتن پیشرفت نسبی برخی از تابلوسازی ها، دوری از پیشرفت های علمی روز، و عدم توجه به رویکرد صنعتی شدن تولید در این عرصه است.در تمام دنیا، تولید به روش صنعتی برای تعیین میزان کیفیت و فناوری، مقوله ‌ای پذیرفته شده است؛ معیاری که امروز در ایران هیچ اثری از آن نیست.البته معدودی از فعالان عرصه تابلوسازی، روش تولید صنعتی را با بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های خارجی، در کارگا ه های تابلوسازی خود اجرایی کرده اند.یکی از معضلات موجود در عرصه تابلوسازی طولانی بودن بازه زمانی ساخت حروف برجسته و تابلو است.غالبا برای تولید هر محصول در کم ترین حالت، نیاز به چند روز کاری است. این موضوع باعث می شود که امکان پاسخگویی، تامین برخی سفارشات و یا تقاضاهای بازار، وجود نداشته باشد و تولیدکننده به دلیل از دست دادن این موقعیت ها متضرر شود.در روش تولید صنعتی هر کارگاه تابلوسازی، قادر به تولید محصولات و سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن است. همچنین ظرفیت، توان و انعطاف پذیری خط تولید در خصوص پاسخگویی به سفارش ها و تقاضاها بسیار بالا می رود که این امر موجب افزایش رضایتمندی مشتریان و کسب سهم بالاتر و بهتر از بازار خواهد شد.